Flip book element

SureColor SC-T7700D (44″)

SureColor SC-T7700D

Tam donanımlı teknik baskı çözümü yüksek verimlilik, akıllı baskı kontrolü, baskı  güvenliği ve kolay kullanım imkânı sunar.

SureColor SC-T7700D, AEC/CAD/GIS planları ve çizimleri için hassas çizgi kabiliyeti, renk doğruluğu ve güvenlik, reklam sektöründe iç mekan posterleri için parlak renk ve yüksek hızlı baskı, renk reprodüksiyonu ve güvenlik gibi çeşitli uygulamalar için tasarlanmış teknik bir yazıcıdır.

SureColor SC-T7700D; tasarım, ticari baskı, kopyalama merkezleri, mimarlık, inşaat, mühendislik, perakende ve eğitim sektörlerinde kullanılan çeşitli grafik, CAD ve GIS uygulamalarının yüksek kalitede üretimi için tasarlanmış yüksek hızlı ve geniş formatlı SureColor SC-T serisi yazıcısıdır.

 

  • Son derece verimli
  • Yüksek kaliteli baskı
  • Kompakt, sessiz ve kolay kullanım
  • Çok yönlü yüksek kalite net ince çizgiler,canlı renkler.
  • PRESTIGE for Epson Satış noktası posterlerini kolayca oluşturun.
Devamını oku

Epson SureColor SC-T3405 (24″)

Profesyonel, giriş seviyesi geniş formatlı teknik yazıcılar; kullanıcıların hızlı, doğru ve güvenilir şekilde çıktı almasına olanak tanır. İster CAD, ister teknik mimarlık veya mühendislik çizimleri, ister GIS belgesi yazdırıyor olsun, yazıcınız her seferinde göz alıcı çıktılar üretir (kenarsız seçilirse). Düşük sahip olma maliyetiyle gurur duyan, profesyonel düzeyde teknik bir yazıcıya ihtiyacı olanlar için tasarlanmıştır. Mühendis veya mimarsanız ya da topoğrafya haritaları, şehir planlama veya bölge ölçek çalışmaları ile uğraşıyorsanız, doğru, hassas, güvenilir, detaylı çıktı alma ihtiyacınızın karşılanması son derece önemlidir.

Devamını oku

Epson SureColor SC-T5405 (36″)

SC-T5405 ile konu sadece esneklik, güvenlik, detaylar ve iş üretme hızıdır. İster CAD, ister teknik mimarlık veya mühendislik çizimleri, ister GIS yazdırıyor olun, bu yazıcı her seferinde göz alıcı çıktılar üretir (kenarsız, seçilirse). Düşük sahip olma maliyetiyle gurur duyan, profesyonel düzeyde, teknik bir yazıcıya ihtiyacı olanlar için tasarlanmıştır.

Devamını oku

SJMB3500 C3500 Maintenance Box

SJMB3500 Maintenance box for ColorWorks C3500 series

Stok kodu: C33S020580 Kategoriler: Etiketler: , , ,
Devamını oku

SJIC22P(Y): ColorWorks C3500 Sarı Kartuş (Yellow)

SJIC22P(Y) Yellow ink cartridge for TM-C3500

Devamını oku

SJIC22P(C): ColorWorks C3500 Cyan Kartuş (Cyan)

SJIC22P(C) Cyan ink cartridge for TM-C3500

Stok kodu: C33S020602 Kategoriler: Etiketler: , , ,
Devamını oku

SJIC22P(K): ColorWorks C3500 Siyah Kartuş (Black)

SJIC22P(K): Ink cartridge for ColorWorks C3500

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.